| a întrebat:

Cum as putea confectiona un costum de vampir pentru Halloween?
*Pentru o fata*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...iei o rochie negra cu dres negru si dai cu o pudra alba sau faina blushing p fata si la ochi o faci cu rosu ...cam asa blushing
succes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti ei o rochie neagra pana la pamant sau scurta, o pelerina tot neagra.Cizme lunci cu toc, 2 dnti de vampir, unghii false date cu negru la ochi machiata cu negru ruj negru, niste cercei negri sau ceva ce sa se prinda cu pelerina.