| KanekiMalai a întrebat:

Cum as putea sa îmi schimb culoarea ochilor natural în negru sau rosu deoarece îl am căprui și nu sunt chiar asa de frumoși dau fanta.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Culoarea ochilor se poate schimba DOAR daca iti pui lentile de contact de alta culoare.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti doar cu lentile sau operatie

Bula
| Bula a răspuns:

'L enervezi pe unul in carciuma. Natural vor debeni de culoare rosie spre negru, cu tenta albastra.

Fanta nu se serveste, doar bere si tarie.

| darrio2007 a răspuns:

Doar cu lentile de contact la culoarea pe care o vrei.
In loc de Fanta prefer o bere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In photoshop

si da o bere, nu imi place fanta

| relian a răspuns:

Fanta nu prea imi place, daca dai si tu un sprite ceva mai vedem, sau merge si o cola laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Daca-mi dai fanta roz iti zic cum.

| aCek1ng a răspuns:

Baga lentine de contact.
PS Astept si eu o fanta laughing