| Anonimus696969 a întrebat:

Cum pot sa imi fac freza asta? Am parul mediu ( nici moale nici tare), insa daca imi dau cu mana mult prin el mi se rasucesc varfurile in spate.
Link : https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Daca mai trebuie tuns sau aranjat putin ca sa iasa perfect du-te la un coafor, stilist [eventual salvezi o poza pe tel ] si ii arati freza, si ii spui ca o vrei asa si ce poti face in privinta asta. Iar tipul daca e experimentat o sa-ti arate si explice

| eli22 a răspuns:

Ti-l ridici in sus cu un piaptan, apoi iti dai cu ceara de par si fixativ.