| xXx_6498 a întrebat:

Salut, daca am placa urmatoare http://bioionic.ro/produse/online/detalii/placa+ionica+i smooth+onepass, si o folosesc o data pe saptamana, cu produs de protectie, si mai folosesc si masca si sampon si balsam pentru repararea si regenerarea parului ars de placa, mi se mai arde parul?

2 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Orice ai folosi si oricat de putin ai folosi placa tot se arde dar mai putin

| Pinkutza a răspuns:

Daca o folosesti rar si folosesti produse de protectzie si regeneratoare nu are cum sa se arda parul + ca are si placutze de ceramica, care protejeaza si ele dar nu foarte mult happy