| NoName321028 a întrebat:

Salut! Daca imi pensez parul dintre sprâncene din adolescenta (14-15 ani) cand voi ajunge la maturitate acele fire de par nu vor mai creste asa de rapid sau poate deloc?
Mitul acela ca daca iti pensezi parul va creste mai des si mai repede este adevărat?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vor creste mereu.

| Violleta2022 a răspuns:

Parul nu mai creste atat de des dupa 50-60 de ani, dar mai ai timp destul pana atunci, sa te bucuri de podoaba capilara si de sprancene dese.

Răspuns utilizator avertizat
| andreipaskk1 a răspuns:

Iti cresc inapoi si stiu ca daca dai cu lama creste mai des penseazate ca sa arati frumos