| whealth a întrebat:

De curând am fost la dermatolog si mi-a scris Fucidin si inca o crema cu care sa ma dau dimineata, cu Fucidin trebuie sa ma dau dimineata si seara, dar seara dupa ce ma dau cu el dupa cateva ore incepe sa ma manance fata, aveti idee de ce? Ma mananca foarte tare si daca ma scarpin imi fac rana si incerc sa ma abtin, dar nu tot timpul reușesc. Imi puteti spune va rog de ce? Menționez ca Folosesc Fucidin simplu, nu Fucidin H.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Opreste folosirea lui si cere medicului dermatolog sa iti prescrie altceva.

| Alexul99 a răspuns:

Nu il mai folosi, o sa iti faca si mai rau. Scrie si pe prospect ceva de genul ca daca produsul provoaca alergie sau simptome neplacute sa se opreasca folosirea si prezentarea cat mai rapida la medicul care ti-a prescris aceasta reteta. D