| shakespearemondialu a întrebat:

Salut, de curand m-am apucat de frizerie. Mai tund acasa oameni. As avea nevoie de un brici. Ma puteti ajuta va rog cu niste recomandari? As vrea ceva de calitate, dar in acelasi timp as vrea ca si pretul sa fie unul de oameni normali.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un preț mai normal ca ăsta nu găsești.
https://www.emag.ro/......DXFLDFBBM/

| Bizon95 a răspuns:

Cand e vorba de un cutit, ORICE CUTIT pe care il folosesti in mod curent, unul ieftin NU merita, se v-a toci repede si v-a trebui sa il ascuti serios, continuu

din link-ul lui danbnz as lua ceva cu cel putin 200lei

sau as lua ceva cu, consumabile:
https://www.emag.ro/......DT0DNLBBM/
la care schimbi lama la fiecare client (de fapt jumatate de lama, ca lamele alea au doua laturi ascutite)

in plus asta e solutia RECOMANDATA, pentru igiena, un brici normal v-a trebui sa il dezinfectezi dupa fiecare folosire, altfel s-ar putea sa transmiti boli de la un client la altul (inclusiv sida) si poti sa ajungi si la puscarie de aia!

| Legion7X a răspuns:

Https://www.notino.ro/erbe-solingen/shave-brici/p-15805667/

Uite aici ceva calitativ, dai comandă îți ajunde prin fan curier. comanda este gratis. Linkul de sus.

Pe alte siteuri acest brici costă vezi aici linkul de jos.

https://www.stubbleandstrife.com/erbe-first-class-5-8-cut-throat-razor/

Toate briciurile calitative depăsesc 150 lei ajungând până la 500 lei restul știfturi.

Dacă găsești la mâna doua ceva calitativ și ieftin ești norocos.

| Kindal38 a răspuns:

Am văzut pe eMAG unele smechere dar cam scumpe, in jur de 2-3 sute