| VladCristea a întrebat:

Salut,doresc sa comand niste tricouri, o vesta si o bratara de pe www.maniacmusic.ro dar nu stiu daca sa dau comanda sau nu,vreau niste pareri am auzit ca tricourile de la fruit of the loom sunt bune, dar unele modele nu sunt facute de ei si sunt cele de 28 de lei, adica acest fel https://www.maniacmusic.ro/......-1039.html sunt bune tricourile?(imprimeurile,marimea, si am auzit ca unele miros urat) imi puteti da niste pareri? cel mai folositor raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Repet: la banii ăștia, îs excelente

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"tricourile de la fruit of the loom ...am auzit ca unele miros urat"

pentru 28 lei, mie-mi miroase foarte plăcut

| VladCristea explică (pentru sierra1):

Deci cele de 28 de lei sunt bune? adica imprimeul e bun, si marimea e buna?

| VladCristea explică (pentru sierra1):

Multumesc mult!

| sierra1 a răspuns (pentru VladCristea):

Să fii iubit!