| AramyHana a întrebat:

Salut dragi mei!
Am venit aici cu o problema minora, o mica indecizie mai degraba.
As vrea sa asortez culoarea crem cu o alta, ma puteti ajuta cu cateva idei?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Orice, blugi, rochie, fusta, dar in culori mai puternice. Nu stiu sa-ti zic concret fiindca nu-ti stiu dulapul.
Eu sincer le-as purta cu niste blugi albastri si un tricou rosu
Sau cu o rochie rosie/neagra simpla
Si mult mai multe combinatii dar astea imi vine acum in minte

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce e crem? Rochie, pantofi etc? Cam merge in general cu orice dar neaparat o culoare mai puternica si stridenta gen verde smarald, rosu, albastru roial, bleumarin, negru etc.

| AramyHana explică (pentru Adry05):

O pereche de sandale. Sunt crem si ma gandesc inca cu ce as putea sa le asortezlaughing.

| Adry05 a răspuns (pentru AramyHana):

Orice, blugi, rochie, fusta, dar in culori mai puternice. Nu stiu sa-ti zic concret fiindca nu-ti stiu dulapul.
Eu sincer le-as purta cu niste blugi albastri si un tricou rosu
Sau cu o rochie rosie/neagra simpla
Si mult mai multe combinatii dar astea imi vine acum in minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, în principiu culoarea crem este o culoare extrem de versatilă... ( rosu, negru...) Acum depinde de tine, de culoarea pieselor folosite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culori pastelate

| SilviaPunct a răspuns:

Negru sau bleumarin sau un verde inchis.

| anoniiim1807 a răspuns:

Depinde pentru ce. Haine, unghii.

| Takishima a răspuns:

La pantaloni crem merge camasa alba sau la camasa crem merge pantaloni maro si invers. Merge si la jeans bleu deschis. Cred ca ar merge cu maro si albastru. Clasicul pullover tricotat larg crem se potriveste la multe, printre care culori pudra si negru. Depinde de tesatura.
https://cz.pinterest.com/explore/cream-cardigan/
Depinde mult la context.
Intr-un desen crem s-ar potrivi cu roz pastel si bleu deschis, ca la rasarit iarna.
http://www.goodwp.com/large/201312/30574.jpg