| Sava_Alex_1999 a întrebat:

Salut.
Este ok sa am 62kg la inaltimea de 1. 68m?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nimic de speriat esti putin sub limita ar trebui sa ai cu 3-4 kg mai mult.
Depinde de asemenea si de varsta.
Fii fericit, e mult mai nesanatos sa fii supraponderal sau obez.
Mananca mai mult si cat mai diversificat (carne, peste, branzeturi, fructe, legume, elimina prajelile in general), fa sport: inot eventual culturism.

| TheMadKing a răspuns:

Depinde de ani eu la 16 ani sunt la fel ca tine si e ok.

| osal a răspuns:

Nu te mai gândi atât de mult la asemenea detalii și încearcă să te concentrezi pe ceea ce contează cu adevărat.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, greutatea ta este normala la 1.68m, pentru ca esti baiat.