| OMomOMoM a întrebat:

Salut, eu am parul blond și după ce ma spăl pe cap e blond tare dar următoarea zi deja e foarte închis și nu prea se mai vede blond, ce sa fac sa se vadă mereu blond?(sunt baiat)

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

După ce te speli este curat de aceea e blond tare, iar odata ce il usuci se închide culoarea, lasa l asa, numai fetelor le stă bine blond auriu, tu asa esti natural, nu o sa arati bine daca il modifici deoarece asta este structura părului tau, ai mostenit genetic.

| OMomOMoM explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce sa fac sa nu mai se Închide culoarea?

| Andreeush a răspuns:

Vopsește-te dacă îl vrei blond.

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Daca vrei sa il ai blond blond, poti sa il vopsesti sau sa il decolorezi