| Fdstra a întrebat:

Salut, fetelorhappy ce rost are un spray de corp, adica poate fi utilizat ca un parfum sau e doar ca o crema? Se simte aroma sau e nevoie sa folosesti mult pentru asta?laughinghee hee E bun?thinkingbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mOBSCENE a răspuns:

Heeeibig grin eu am un spray de corp de la Victoria's Secret, si il ador. Depinde ce fel de spray de corp ai/vrei sa-ti iei. Unele si hidrateaza pielea, dar in mare parte sunt folosite ca un fel de parfum pentru...intregul corp, doar ca mirosul persista mai mult, si e putin mai discret decat mirosul parfumului, astfel incat sa poata sta lumea langa tine, sa nu se inunde de arome laughing.
Eu il folosesc de obicei doar pe maini, si nu ma dau cu prea mult...aroma se simte doar cand apropii putin mai mult nasul de piele, fata de cum se simte parfumul. happy
sper ca te-am ajutat!:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se folosește pentru a reîmprospăta, mai ales vara în zilele acelea toride, un paf paf și gata parca te simți alt fel tongue
Bafta