| patriciamaryy a întrebat:

Salut fetelor, mi-am cumparat o oja pe care scrie Into the JUNGLE neon nail polish de la firma Cien...as vrea sa-mi spuneti ce oja sa-mi cumpar care sa se vada noaptea...ca lacul acesta nu prea functioneaza

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| M1o2n3i4c5a a răspuns:

Îți recomand ojele fluorescente la Oriflame, sunt superbe la un preț avantajos și țin să menționez că durata lor este de dorit.

| M1o2n3i4c5a a răspuns:

Salut! Eu îți recomand ojele fluorescente INTO THE DARK, de la Oriflame sunt superbe la un preț avantajos, se observă excelent în întuneric și țin să precizez că durata lor este de dorit.