| Sethy a întrebat:

Salut, îmi poate recomanda cineva o coafură, sunt baiat și am părul destul de lung, partea de sus imi ajunge până la barbie iar părțile laterale is ceva mai mici, problema e că nu mai știu cum să îl țin și problema cea mai mare e că am fața rotundă și nu gasesc nimic, mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| xPanth3r a răspuns:

Mai bine il tai si il lasi pana la urechi de lung, asa ti-ar sta mai bine, nu prea mai ai ce face daca ai parul mai lung de barbie sau pana-n barbie.