| Rumi a întrebat:

Salut, imi puteti da niste idei de costum de Halloween? Nu vreau sa fie ceva prea "vulgar", pentru ca trebuie sa o port la scoala.Am 11 ani si sunt fata. Mersi mult.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Ce am fost eu acum 2 ani Lara Croft big grin e tare si usor de facut. Sau poti fii clasicele : tiganca, fantoma, vampirita, zombie sau vreo vedeta Lady Gaga, Nicky MInaj.

3 răspunsuri:
| Awesome a răspuns:

Catwoman Printesa Vrajitoare Grip Reapper(Moartea) Cenusareasa.

| Rumi explică (pentru Awesome):

Precizez ca nu imi plac chestiile cu printese, sclipitoare... laughing

| Onlyus a răspuns:

Cowboy, vrajitoare. o mica demonita...winking