| fabian12345326 a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda un salon de tuns (barbati) unde sa ma tund in Colentina? (Sa tunda foarte bine)

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Cum treci de G Force direcție către Dedeman primul salon pe dreapta BerberShop scrie sus mare, tund foarte bine oamenii ăia.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta un frizer care sa fie barbat, nici batran sau femeie altfel vei fi dezamagit. Un frizer tanar pana in 40 si ceva de ani stie cum sa tunda tineretul ceilalti au experiente diferite.

Bula
| Bula a răspuns:

Saloanele te tund doar de bani.
Frizerul te tunde de par. tongue