| Kidd_Kiddw_1998 a întrebat:

Salut, îmi recomandă cineva o cremă bună pentru ciuperca de piele?
Precizez că e pe abdomen şi spate.
Ceva cu efect cât de cât rapid.
Mersi!

Răspuns Apreciat de Editori
| darrio2007 a răspuns:

Nu recomand creme ca altii de pe aici pentru ca nu sunt de specialitate. Singura recomandare este sa mergi la dermatolog si sa iti prescrie el crema potrivita, functie de natura ciupercii. Daca este o ciuperca.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu pierde timpul ca se intinde!
Mergi urgent la dermatolog, sa vada ce este eruptia aia si sa-ti dea tratament adecvat.
Nu pune creme de maini pe eczemele de pe spate, ca risti sa le agravezi.

| ziftode a răspuns:

La fel ca darrio, vreau sa spun:
CARE CIUPERCA?!?
ca nu cred sincer ca e numai un singur tip de ciuperca, sau ca e chiar ciuperca

asa ca, tie iti trebuie un diagnostic, urmat de tratamentul corespunzator

iar asta gasesti, NUMAI LA DOCTOR!

| Andrei34dey a răspuns:

Salut!
Ai putea folosi "TRIDERM". E o crema pe care am folosit-o eu pentru mana si e foarte buna!