| anonim_4396 a întrebat:

Salut,îmi spuneți va rog un parfum persistent de bărbați și cu proiecție mare? Ar fi de preferat un top 3 parfumuri favorite. Prețul sa fie între 300 -600 de Ron happy

Răspuns Câştigător
| troleibuz a răspuns:

Dior Sauvage.

| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

E ok pentru anotimpuri călduroase? Lai folosit? Se potrivește pentru un introvertit?

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu sunt introvertit. Mi se pare racoros numai bun pentru anotimpuri calde.

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sunt si mult mai ieftine.Cum ar fi individual blue.
Pentru ceva mai scump, mai bine mergi in mall ca este magazin doar pentru asa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Nu am auzit de parfumul ala. La Mall este sephora și sunt foarte scumpe, e bine sa le testez cum miroase asta da, de pe notino comand de regula.

| TatianaIstrate a răspuns:

Https://www.lateliero.ro/urban-leather-fara-compromisuri-parfum/ - Eu m-am indragostit de parfumul masculin Urban Leather de la L'Ateliero, un brand nou foarte nice. Are o persistenta incredibila si un miros care m-a cucerit de la prima testare. Si pretul lui se incadreaza in limita ta. E misto ca ai si Discovery Set daca vrei sa vezi daca ti se potriveste -- https://www.lateliero.ro/discovery-set-extrait-de-parfum-barbati-15ml/