| anonim_4396 a întrebat:

La o pereche de adidasi sport de la adidas care are câțiva ani...e normal atunci cand alergi sa scârțâie putin? Sau trebuie desfacuti si inlocuit adezivul care lipeste talpa?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

E fisurata talpa precis.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Mersi mult. Deci nu merita.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Eventual poți găsi gaura (ar trebui să simți ceva diferit la talpa când calci) și să o acoperi dacă îți plac așa mult.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cat a costat, unde a fost fabricat. China de ex nu prea face calitate buna, Vietnam, Bangladesh, Coreea da - nu inteleg de ce dar aia pun pret pe mana de lucru mai calitativa chiar daca e ieftina, ei fac multe produse din material natural gen bumbac, piele originala nu polyester cum face China. Uita-te pe eticheta sa vezi unde e produsa incaltamintea.