| Mistret a întrebat:

Salut lume! Aș vrea și eu, dacă știți, sa îmi spuneți câteva site-uri de haine de firma fake, replică (gen Nike, Adidas, etc NU haine de firma de lux cum ar fi Gucci, Balenciaga, etc). Am văzut mulți oameni care au tricouri, adidași sau treninguri de la firme ca Adidas sau Nike dar nu sunt originale. Și as vrea și eu sa îmi comand, la un preț nu prea mare. Cred ca exista site-uri turcești sau chinezești cu astfel de haine dar nu cunosc nici unul.
Asa ca aștept din partea voastră, cei care știți!
Numai bine!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Haine contrafacute gasesti la chinezi, pe site-urile lor, pe ebay, aliexpress samd.

| Tian44 a răspuns:

Second hand happy sunt originale dar folosite

| amcontissmecher a răspuns:

Te rog nu iti lua fake ori iti iei haine simple fara model ori originale, te faci de ras jur. da banii pe ceva care sa arate bine nu doar pentru ca are scris cv pe el.