| LostInTheChaos a întrebat:

M-am tuns baieteste acum ceva timp sa vad cum arata,dar acum nu ma mai incanta asa tare tunsoarea, asa ca vreau metode de a-mi creste parul incercate de voi cu efect cat mai rapid
Vreau si sa imi spuneti cat creste parul cu aceasta metoda si de cate ori trebuie sa o practic pe saptamana

2 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Personal,imi plac fetele tunse baieteste, dar acum depinde stilul, ca in orice situatie trebuie sa astepti sa iti creasca parul, din cate stiu de pe un site nu exista "tratamente magice".

| Renata07 a răspuns:

Poți încerca uleiul de ricin, îl găsești la plafar.