| Iulian743 a întrebat:

M-ar interesa sa imi bag un piercing in nas, ceva gen ca asta: ( https://imgur.com/a/EmKs0es ), dar nu stiu care sunt pasii. Trebuie sa il bag eu? Sa imi fac gaura? Sau trebuie sa ma duc la cineva care se ocupa cu asa ceva? Multumesc!

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Du-te la un salon autorizat, nu fă prostia să îți faci tu gaură că o să regreți.

| Yurisa a răspuns:

Du-te la cineva. Daca nu faci cum trebuie ti se poate infecta nasol tare

| Justme1997 a răspuns:

In nici un caz nu te pui tu, te duci la un salon serios de piercinguri si tatuaje.

| lorena1gianinak a răspuns:

Nu vă m-ai găuriți măi diverse părți ale corpului ca nu sunteți mai diferiți. Știi câte poți sa pățești de la un asa zis "Piercing" de care vreți voi? Stai ma asa cum te-ai nascut și nu va m-ai urățiți cu gauri și cercei peste tot. Nu ești special dacă te gauresti aiurea.

| Dragomir_Marian_1985 a răspuns:

Cu ce te ajuta faptul ca iti gauresti nasul? Nu devii mai smecher