| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Ma adresez fostelor mirese, dacă nu v-au placut fotografiile de la nunta, ați reface niște fotografii din nou in rochie de mireasa?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca iubitica mea ar fi fost virgina cand ne am casatorit as vrea in fiecare noapte sa traiesc noaptea nunti, dar asta era experimentata

| Lioana a răspuns:

Nu as reface nimic. Nu ar fi ceva autentic.

| InteractiV a răspuns:

Chiar daca nu am fost mireasa laughing parerea mea ca "Nunta" este un moment unic in viata, cu atat mai mult pozele din acea zi speciala. Pozele ar trebui sa iti redea sentimentul de fericire, de iubire si de speranta. Peste ani cand te vei uita peste acele poze, iti vei aminti de acele momente, nu vei spune "Oh ***, cat de urat am iesit in poza asta, trebuia sa o refac" Indiferent de cum au fost facute sau au iesit, pozele alea sunt unice, iar o repetare a scenariului, ar fi ca "O ciorba reincalzita" parerea mea, faci cum vrei.

| RAY a răspuns (pentru InteractiV):

Ai putea incerca, daca gasesti un milionar merita

| soulseeker a răspuns:

Asa cum a spus si InteractiV, ziua nuntii este una unica. Alegerea oricarui furnizor de nunta este importanta, necesita analizarea multor factori si alocarea timpului necesar. Iti trebuie un fotograf profesionist de nunta cu multe evenimente la activ pentru ca doar acesta iti garanteaza ca fotografiile sunt surprinse intr-un mod prezentat in portofoliul lui. Pentru o alta sedinta in rochia de mireasa se poate face o sedinta Trash The Dress (TTD), unde cuplul de miri, impreuna cu fotograful ales merg intr-o zona creativa si acolo faceti cateva fotografii profesionale. Zona poate sa fie de munte sau la mare, imbracamintea este aceea din ziua nuntii, mai putin incaltamintea care de obicei este ceva mai confortabil pentru a parcurge distante mai mari. Vezi mai multe sfaturi utile pe https://www.soulseeker.ro/

| RaduGabrielConstantin a răspuns:

Salut! Interesanta intrebarea happy
Pai daca fotografiile nu sunt pe placul tau, nu vad cu nimic gresit in a face si o sedinta foto de dupa nunta.
Mai ales ca dupa nunta, iti poti alege orice locatie iti doresti si mai ales iti poti alegea cea mai buna ora de facut fotografii, cand lumina este cea mai buna.

Daca mai ai intrebari, iti raspund cu drag pe https://fotografprofesionist.ro/

Zi buna!