| littleshady a întrebat:

Maine incep scoala si am sport si nu as vrea sa iau o punga cu mine si m-am gandit daca merge sa imi pun sportul intr-o alta geanta pe un umar si sa mai am si geanta normala cu carti?

6 răspunsuri:
| ChrisHMS a răspuns:

Ce ar fi sa incerci sa te imbraci in ceva sport?

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mai mult ca sigur maine nu faci sport. In prima ora va pune sa semnati niste hartii si stati degeaba.

| littleshady explică:

(excludem sa ma imbrac in sport direct, sau ca maine nu se face sport)

| iulyan_9096 a răspuns:

Nu cred ca faci sport.

| ellasweetlollipop a răspuns:

Poti avea geanta normala cu carti, si un ruxacel unde sa-ti pui treningul. Daca are loc, poti pune ruxacul in geanta cu carti.

| papusica987 a răspuns:

Buna.
nu prea merge sa-ti iei 2genti, eu obj sa-mi bag echipamentul intr-o punguta de cadouribatting eyelashes