| BlueDark a întrebat:

Maine trebuie sa imi fac un buletin nou si nu stiu cum sa imi aranjez freza.Stiu,pare comic,dar in celalalt buletin arat de parca mi-ar fi trecut un Boeing prin chelie... Am parul destul de lung.E tuns perie, dar tot are vreo 2-3 cm.
Si mai e ceva: am voie sa zambesc in poza de buletin? Ca nu mai vreau mutra aia comunista...

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Cică n ai voie. Că trebuie să fii serios. Iar orice ai vrea sa faci, oricum o să arăți că naiba. In poza de buletin toți arătăm urati rău.

| Princess14022006 a răspuns:

Nu ai voie sa zambesti eu arat in pasaport de paraca in spatele aparatului foto e al 3 lea razboi mondial cu bombe. Iar freza las-o cum o tii de obicei

| BlueDark explică (pentru Princess14022006):

Nu de alta, dar ma uit la nevasta-mea pe buletin ce bine arata ea.Si apoi ma uit la mine...Pfoai! Parca era James Bond cu pistolu'n fata mea.