| Poseidon69 a întrebat:

Salut.
Mi-am cumpărat o pereche de pantaloni de trening negri nu știu ce material sunt.
Și i-am dus la scurtat și stramtat.
Problema e ca au o pata la fund. Un fel de maro cred ca e oja. Ori doamna care mi-a vândut ori doamna care mi-a stramtat.
Cum fac sa se ducă pata aceea?
Ca i-am și spălat și nu se duce.

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Incearca si cu un plic de vanish, pui intr-ul lighean pantalonii si 1-2 plicuri, restul apa. Nu e asa scump 2-3 lei un plic, nu ai ce sa pierzi... poate iese. Daca nu mergi la croitoreasa si ii ceri socoteala, imi imaginez ca la cumparare ii vedeai daca erau patati in fund.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai dar scrii cu picioarele? Training, se numește trening, au o pată la fund? Sa c..at croitoreasa pe eilaughing Aruncă i. Dacă pata e maro este clar nutella a scapat croitoreasa pe ei din fund.

| Catrice a răspuns:

Pune acetona ca sa ii decolorezi de tot rolling on the floor
Dacă nu au fost deja decolorati și aia nu e oja

| RaAlexandra a răspuns:

Este un detergent pentru pete de la Nufar, arata ca spray ul de geam. pulverizezi pe pata si lasi sa actioneze sau daca spui ca e oja, incearca cu acetona