| zeama a întrebat:

Mi-am facut o gaura cu "pistolul" (pentru cercel) in lobul urechii stangi. Deja e o saptamana de cand il am(cercel medicinal), il pot roti fara probleme, nu doare, etc. dar nu sunt sigur daca ar trebui sa-l dau jos inca...
Cat timp trebuie tinut cercelul medicinal? As vrea sa-l inlocuiesc cu o veriga.

2 răspunsuri:
| FaraNume1249 a răspuns:

Si eu sunt in a doua saptamana cu cercellaughing.
Pentru mine ar fi cam a V-a oara cand imi gauresc urechea, asa ca mai bine ia aminte.
Cercelul il tii pana cand simti nevoia oh go on.Sincer,toata lumea da limite de timp gen 2-3 saptamani bla, bla, bla, insa depinde de la persoana la persoana.big grin

| Coralinee a răspuns:

Incearca sa-l pastrezi pana se vindeca de tot! Cred ca 2-3 saptamani e ok, dar ai grija cand il inlocuiesti cu veriga sa nu ranesti locul