| qieiqpalz a întrebat:

Salut, mi-au iesit niste ..cosuri pe corp, pe burta, pe picioare, pe umeri (app eu am si pe fata cosuri de ceva timp dar nu am mai avut si pe restul corpului), oare de la ce sunt? Si cum pot sa le evit?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la metabolism. Le eviți cu dietă. Caută pe net, că dacă ți-o recomand eu, nu o să asculți de mine.

| aXy99 a răspuns (pentru sadrian46):

Ce treaba are metabolismul?!

| aXy99 a răspuns:

Si mie mi-au aparut pe membre in ultimul timp. Ia-ti o crema de la farmacie (skinoren spre exemplu) si spala-te cat mai des.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru aXy99):

Din ce rezultă coșurile? Nu din ceea ce face corpul tău? Aia este treaba.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să mergi la un medic, să mergi la un control.