| laudima22 a întrebat:

Salut, nu știu cum să mă îmi las parul, poza de profil este recentă maxim 2 săptămâni. Cum sa îmi stea părul? Voi ce părere aveți, nu îmi convine deloc, cum sta. Și cum vedeți voi fizionomia mea și cum ar trebui sa îmi las freza. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tunsoarea si parul sunt bine asa cum sunt, doar ca stau lipite de cap. Ai parul ud in poza sau l-ai dat cu ceva uleiuri ori geluri?
Fiindca asta este singurl lucru urat, sa stea lipit d ecap ca si cand ar fi murdar si slinos.
Trebuie un pic de volum care se poate obtine cu un sampon pentru volum, pe care-l gasesti in comert.

| laudima22 explică (pentru Violleta2022):

Saru'mâna, deci tu zici să îl las într-o parte da. Eu mai folosesc ului de par și un gel. Deci îmi recomanzi să îl las așa. Și că îmi trebuie doar un șampon cu volum! Ok, care e șamponul ăla și cum se numește x și de unde îl achiziționez. Mersi!

| Violleta2022 a răspuns (pentru laudima22):

Elimina uleiul de par si gelul, ca parul arata nespalat si slinos, chiar dezgustator.
Lasa-l umflat, sa arate infoiat un pic, ca asa va arata mult mai bine!
Scrie pe sampon ca este pentru var cu volum

| raMLesS a răspuns:

Scurt in parti si de sus mai scurtat si tinut in sus.
Nu-ti mai face carare si nu il mai tine lins pe o parte laughing
Daca tot vrei sa il tii pe o parte macar da-i volum sa stea in sus.
N-ai feon sa te usuci? I-ati un feon si uda bine parul, si cand il usuci, usucal in sus, da-i volum.

| SuperCoolDude a răspuns:

Arăți ca un tocilar, bro, fără supărare.

Mergi la un stilist. Vezi un model mișto sau consultã-te cu stilistul și spune-i să îți facă ceva cool și potrivit fizionomiei tale.

E prea lins în poză. O pereche de ochelari îți mai trebuia și erai tocilarul clasei gen?

Încearcă ceva potrivit feței tale. Îndrãzneşte şi fã-ți un model mișto, bagã și douã dungi pe o parte (dacă îți sta bine). Dacă ești din București, îți recomandăm cevawinking

| Fr13nd a răspuns:

Scurt. Recomand 0, 5 laterale jos si pierdut pana la 2. Daca esti din Bucuresti iti recomand si un frizer pentru tuns si intretinere la preturi ok.