| maphiotul a întrebat:

Salut,o intrebare de sezon.
Ce parere aveti despre baietii(ca barbati nu le pot spune)cu geci bufante gen Moncler(desigur fake)pana la genunchi si cu blugi mulați, pana la glezne?

9 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Daca te referi la gecile alea care arata ca o plapuma, mi se par oribile big grin Si nu doar la baieti, la fel arata si purtate de o fata/femeie, degeaba dai 2.000 de euro sau cat costa una, tot ca dracu arata.

| maphiotul explică (pentru Dismally):

Exact alea, pilotele laughing

| Dismally a răspuns (pentru maphiotul):

Da, sunt horror laughing

| ReddY25 a răspuns:

Aia au dat moda happy

| iulia0514 a răspuns:

Oribil,dezgustător, grețos! Dar gusturile nu se discuta! După părerea mea blugi skinny sunt doar pentru femei și acele chestii oribile pe care le numesc ei geci ar trebui interzisecrying

| maphiotul explică (pentru iulia0514):

Păi eu am crezut ca va place vouă femeilor acest outfit de se imbracă așa unii

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Mi-e personal nu-mi place îmi produce greață când vad asa ceva! Poate or fi femei cărora le plac bărbați mai feminini cu gusturi proaste!

| maphiotul explică (pentru iulia0514):

laughing

| maphiotul explică:

Posibil laughing