| AllStar17 a întrebat:

papionul merge si la o camasa cu maneca scurta sau doar la una cu maneca lunga?

Răspuns Câştigător
| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns:

Mai bine ar merge la o camasa cu maneca lunga! Daca iti pui la camasa cu maneca scurta papion distrugi din eleganta!

Sfatbig grinaca cu adevarat vrei sa porti la camasa cu maneca scurta papion sa fie combinatia ALB-NEGRU:Camasa alba si papion negru! Chiar daca papionul nuse potriveste cu o camasa cu maneca scurta macar daca va fi aceasta combinatie nu va fi mai OK!

Eu zic ca daca ai pune de exemplu la o camasa roz papion negru sau invers s-ar potrivi ca nuca in perete!

Parerea mea personala ar fi ca nu se potriveste dar daca nu iti convine parerea alegerea iti apartine!

Te pup:* Sper ca te-am ajutat!

| AllStar17 explică (pentru Maria_Roxana_1990_bT8p):

Buna... multumesc frumos de sfaturi :* luna viitoare parintii mei sunt nasi si, ca nash mic voiam sa imi cumpar o imbracaminte cat mai lejera pentru ca o sa fie cald si de-aia m-am gandit la o camasa alba simpla cu maneca scurta si cu papion negru tongue dar nu stiam daca merge laughing (am 15 ani) big grin... ce zici, sa imi iau niste pantaloni negri? big grin :*

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns (pentru Maria_Roxana_1990_bT8p):

Multumesc mult pentru funda:*

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns (pentru AllStar17):

Da...cu siguranta trebuie sa iti iei pantaloni negri! Si daca nu vrei iti poti lua ceva bleumarin spre negru!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Merge si la maneca scurta

| CMaria21 a răspuns:

Merge la ambele modele asa consider!

| Katoky a răspuns:

Buna!
Da mergewinking
Te pup!

| ladydaianne a răspuns:

Merge la orice fel de cămașă.

| MariaMariaMariutza a răspuns:

Merge.dar nici o data sa nu uiti de pantofi potriviti!

| parFumat a răspuns:

Merge si la o camasa cu maneca scurta doar daca este mai mic, poti incerca unul de pe http://www.PapionArt.ro

| Deeyaa159905 a răspuns:

Da, papionul merge si la camasa cu maneca scurta. Daca vrei sa mergi la o nunta, normal ca poti sa porti papion la camasa cu maneca scurta. Daca mergi la ceva petrecere, chiar s-ar potrivi, dar trebuie sa ai grija la incaltaminte. happy

| Ionutzu_6878 a răspuns:

Merge o camasa bleumarin cu niste ancore albe cu papion alb?