| Lolapolagh a întrebat:

Parul meu este de un blond inchis si folosesc sampon mov. Ultima data cand m-am spalat pe cap am pus o cantitate mai mare in partea stanga.Acum vreau sa ma vopsesc.O sa iasa neuniform? Ca ma gandesc ca dupa ce o sa ma vopsesc mai deschis o sa ma spal bine pe cap pana ce iese movul.Sau ar fi mai bine sa ma spal bine pe cap acum si sa ma vosesc peste 5 zile cand parul imi va fi din nou murdar?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca ai suvite mov nu o sa se decoloreze cum trebuie parul (pe acele suvite). Asta daca e intr-adevar vorba despre mov, daca sunt doar niste reflexii nu o sa conteze deloc.