| Alexy98 a întrebat:

Pentru barbati este buna apa micelara "Bioderma Sensibio H2O Solutie Micelara"? Ce recomandati pentru ingrijirea tenului la barbati, inlaturarea impuritatilor, fara parfum si pentru ten sensibil?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se par suficient un gel de curățare dimineața și seara că presupun că nu te machezi...

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mie mi-a pacut si Bioderma dar folosesc constant de la Uriage pentru ten sensibil. Mai poti sa folosesti si un gel de curatare sau doar gelul fara apa micelara. Iti recomand La Roche Posay.

| sierra1 a răspuns:

"Pentru barbati este buna apa micelara"

o fi, dar e clar un moft!

| SilentRain a răspuns:

Foloseste apă miceral, potrivita tipului tau de ten, nu contează dacă ești băiat, bine faci ca ai grija de tine!