| tuscany166 a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna ce croitorii din Brasov pot confectiona rochii de la cap la coada la un pret rezonabil (in jur de 200 lei)? Am cautat la ateliere dar rochita mea e foarte simpla, nu are nimic special, si imi cer 900-1000 lei pe ea si nu sunt dispusa sa dau atat.

1 răspuns:
| Merry17 a răspuns:

Mai bine cauti o croitoreasa care lucreaza de acasa! Eu mi-am facut o rochie superba cu doar 95 de lei, dar din pacate nu sunt din Brasov