| Aalexander a întrebat:

Salut.
Sa mi pun cercel in urechea dreapta sau stanga? si de ce?
Sunt baiat.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu esti homo pune-l in stanga

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Pune-ti cercel si in cap, nu ii pasa nimanui, sincer. Pana la urma e corpul tau si esti stapan pe el, daca vrei pune-ti fiare si in cur. laughing))

| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Dacă esti băiat si nu esti gay puneti in stanga.

| SimonaCristina a răspuns:

De preferat in urechea stanga, altfel poti da nastere la controverse cu privire la orientarea ta sexuala. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca persoanele de orientare sexuala diferita fata de majoritatea, adica cei gay, tind sa-si puna cercelul in urechea dreapta, tocmai pentru a arata lumii ca nu le este rusine cu ceea ce sunt si asa se diferentiaza fata de ceilalti. De asemenea, unii isi pun in dreapta pentru ca ori nu stiu de acest lucru, ori asa le place lor.

Si eu am avut chiar 2 cercei, si amandoi erau in urechea stanga.

Te sfatuiesc in stanga si pe tine. De asemenea, ideea unui cercel e sa il pui doar pe o parte a fetei/stanga/dreapta, deoarece atrage privirea spre acea parte a fetei, si creeaza un efect de simetrie. Iar cei mai frumosi oameni de pe planeta au fata foarte simetrica.

O zi placuta!

| Camelisa a răspuns:

Daca iti spui sau nu, este alegerea ta si alegerea ta este si in care ureche sa iti pui.Nu conteaza, dar ai grija sa nu te deranjeza cand dormi.

| Adryan17 a răspuns:

Stanga. exista un zvon ca cei care isi pun in urechea dreapta sunt gay.

| Kryss13 a răspuns:

Stanga

| LauraEU a răspuns:

Nu e adevarata chestia cu 'cei care isi pun in urechea dreapta sunt gay', asta e doar un zvon pentru ca in stanga arata mai bine..Eu zic ca stanga, dar faci cum vrei.

| AnnnnnaXD a răspuns:

In stanga pentru ca pe vremuri cercelul in urechea dreapta era semn distinct pentru homosexualilaughing

| QuasionTS a răspuns:

Daca iti doresti cu adevarat sa iti pui cercel in ureche, iti pui unde crezi tu ca va arata mai bine. Uite dupa mine ar fi stanga pentru ca sunt stangaci. Faci cum doresti.

| Satmarean_Voicu_1991 a răspuns:

Daca esti barbat nu iti pune nici un cercel.