| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana viitoare voi participa la un botez si nu am nicio idee in ceea ce priveste coafura. Sunt tunsa in scari, iar parul are lungime medie (aproape pana la jumatatea spatelui).
Imi puteti da niste idei? Tinand cont de faptul ca sunt tunsa nin scari, nu cred ca am prea multe posibilitati de a-mi aranja parul.

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, degeaba ti-am recomanda noi coafuri. Cel mai indicat ar fi sa te duci la un salon de coafura, cu siguranta cei de acolo vor sti ce ti se potriveste cel mai bine!

| Noonehereyet a răspuns:

Si eu sunt tunsa la fel, dar cu vreo 4 cm mai jos de umeri, deci si mai scurt. Si eu participsaptamana viitoare la un botez( haha...ciudatar fi sa fie acrlasi