| Dumbi a întrebat:

Se merita sa imi iau parul de pe picioare? Arata destul de naspa, plus ca am si pielea putin "maslinie" si daca ma duc sa ma bronzez, ma ard si arata si mai naspa, si nu ma ajuta de loc.
Nu vreau sa fiu un "yeti", mai ales ca il am si des, si mai am si muschi la picioare…sad

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand nu se zice "Se merita" ci doar "Merita". In al 2-lea rand barbatul, e barbat. Daca te simti femeie, fa schimbare de sex. Citeste si aici: http://www.nationalisti.ro/2015/02/pizdificarea-barbatului-3/

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Daca o sa ai timp fa-o! Ti-as sugera sa nu o faci

| WaterDrop a răspuns:

Depinde cat de barbat te simti tu.Cu sau fara el, vei fi acelasi. Daca nu mai poti sa dormi noaptea din aceasta cauza, scapa de el.In ambele cazuri insa se va putea gasi cineva sa rada de tine, ideal ar fi sa nu`i asculti.

| AssoX a răspuns:

Deci in momentul actual cam 50% dintre baietii se fac pe picioare, inclusiv eu, adica na, imi era aiurea cand mergeam la mare sau strand ceva si se vedea foarte urat, faci cum vrei dar nu cred ca o sa fie cine sa comenteze, e decizia ta.

| IULIA6789 a răspuns:

Ce mai astepti nu are nimic am mai vazut baieti fara par pe picioare