| anonim_4396 a întrebat:

Salut si bună tuturor. Stiu ca e o întrebare cam idioată, așa că o sa ma astept la tot felul de raspunsuri. Vreau sa imi răspundă in general fetele daca se poate. Cred ca am o problemă cu nasul meu, simt ca este cam mare. o sa las aici niste poze și aștept părerile voastre. de asemenea as dori si o notă de la 1 la 10 ca să stiu unde ma situez
https://imgur.com/a/W7jQltC
rog sinceritate și seriozitate

Răspuns Câştigător
| nukeyly a răspuns:

Nas normal, nota 9[din unghiurile facute, era binevenit si un unghi din lateral], daca tu te vezi rau, du-te la un chirurg plastic sa-ti faca un calcul de raport nas fata generic si daca el zice sa-l tai si sa-ti faci altul, mai cere 3 pareri in domeniu.
Desi pare normal in poze, posibil in realitate sa difere putin.

Nu repara o roata care se invarte ca poti s-o strici.

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o impresie gresita, ca eu vad un nas normal la un pusti (adolescent).
Cam multi pistrui, dar asta te face simpatic, sarmant, fiindca ai pielea foarte alba.

| BlonduDePeScara a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu am pistrui, e doar un filtru

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Oricum poza nu este facuta corect, ca-i luata de sus in jos si in acest caz masurile pot fi eronate.
Ca sa fim siguri, de cat de mare este nasul, poza trebuie facuta in fata ta, nu din varful crstetului capului, ca acolo pare si barba mica si ingusta.
Dupa cum vezi nu sunt singura care-ti spune ca unghiul din care ai facut poza este total gresit si nu se poate evalua corect nasul.

| Celcestietot a răspuns:

Este in regula.

Răspuns utilizator avertizat
| carevaescu a răspuns:

Baiatul din poza are nasul normal.

| helpforyou a răspuns:

De ce crezi ca este mare? Din ce se vede este ok. Din pacate nu dau note la fizic.

| BlonduDePeScara a răspuns (pentru helpforyou):

Nu știu sincer, probabil doar,, perfectionistul" din mine

| helpforyou a răspuns (pentru BlonduDePeScara):

E bine ca vrei sa fi perfect, dar iti recomand sa nu dai in extrema de a fi prea perfect.

| TheGentleman a răspuns:

Lasă, nu f*ți cu nasul, cu el doar respiri, nu are altă utilitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as da nota 3-4 nasului. Nu inteleg de ce spui ca este prea mare, mi se pare normala si fireasca fizionomia nasului tau, insa daca tot vrei incearca rinoplastia happy sper ca ti-am fost de folos!

| CataaS a răspuns:

Asta nu este un nas mare.