| regelesexului69 a întrebat:

Stie cineva cat de rezistenti sunt adidasii new balance modelele 500 si 574? Lipitura in bot pare destul de slaba, mi-e frica sa nu se dezlipeasca

Răspuns Câştigător
| Francesca1102 a răspuns:

Buna. Are prietenul meu cateva perechi si mi se par foarte buni, la modul ca i-am spalat la masina de foarte multe ori, a jucat inclusiv fotbal in ei laughing si sunt ca noi desi ii are de ceva timp.

1 răspuns:
| Denisaaandreea144 a răspuns:

Sunt rezistenți, merită să ai o asemenea pereche de adidași.
Recomand!