| AlinHristea a întrebat:

Stie cineva de unde se imbraca Cheloo sau Ombladon? As vrea si eu sa-mi schimb stilul vestimentar cu unul de genul hip hop anii 90. Daca ati putea sa-mi spuneti si niste site-uri cu haine de genul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine asemenea lor poți găsi chiar pe site-ul lor personal de îmbrăcăminte. Aici-> http://www.20cmrecords.com/

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu cred ca prazitii se imbraca tot din anii 90 adica din debaraua personala, nu isi mai cumpara haine ca sa aiba de tigari si droguri happy

| Ineys a răspuns:

Se imbraca cu cu numere mari, peste decat le trebuie. E simplu, gasesti in orice magazin.

| RKBlue a răspuns:

Nu ai putut alege un stil vestimentar adevarat?
Serios, chiar vrei sa arati ca cineva care abia s-a trezit si se holbeaza la femei de dupa stalpi si copaci?
Ok, treaba ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iei haine cu 2-3 marimi in plus si le lasi un pic la soare.