| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stie cineva o persoana din Targu-Mures care stie sa faca dreaduri?

2 răspunsuri:
| TheCriminal91 a răspuns:

Nu sunt din tg mures si nu cunosc pe nimeni de acolo dar te poti duce la un salon din ala de taiat parul sau facut freze si sigur fac si dreaduri

| womble a răspuns (pentru TheCriminal91):

Am fost si o zis ca nu stie si ca nu cunoaste pe nimeni, ma gandeam sa mi le fac eu, am mai incercat dar nu reusesc sa bag varfurile in dread si vreau sa mai incerc, dar de data asta cred ca o sa tai la varf, sper ca nu o sa fie o prostie happy ( oricum nu ii pierdere mare de par, numa de timp)