| Alexutza_Alexa_1999_gOz9 a întrebat:

Stie cineva un salon de facut gauri in urechi in apropiere de lacul tei?
P.S.: vreau sa imi fac o gaura in ureche sus pentru cercel dina acela si nu stiu daca doare sau nu si cat costa sa imi fac?

3 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Eu stau la domino si iti pot face gaura dar trebuie sa-ti iei ac si cercel din idm. Acul 3 lei, cercelul 10 lei, gaura 20 lei. Eu sunt plecata acum si ma intorc vineri. Daca esti interesata, da-mi add pe mess - idul asdfgooyonna si vorbim vineri seara.

| Alexutza_Alexa_1999_gOz9 explică (pentru SaschaM):

Ai salon acolo sau locuiesti langa domino?

| SaschaM a răspuns (pentru Alexutza_Alexa_1999_gOz9):

Locuiesc acolo laughing