| HeinzHummer1986 a întrebat:

Salut, stie cineva unde pot gasi un croitor priceput in Cluj?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Este greu sa gasesti un croitor, mai ales unul bun.
Pe strada Bolyai este un croitor bun de pantaloni (in stanga, spre iesire in Eroilor, intr-o curte, la etaj).
Mai este un atelier de croitorie in pta Mihai Viteazul, aprox. in mijlocul laturii spre Somes.
Si pe Motilor te poti interesa la magazin vis-avis de spitalul stomatologic.
In rest, trebuie cautat si intrebat de localnici si pe cei din bresla.