| PandyPan26 a întrebat:

Salut.Stiti pe cineva care face codite afro la un pret avantajos? As dori sa imi fac si eu doar ca am gasit la 700 de lei si mi se pare destul de mult.Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i mult deloc, pentru ca dureaza intre 4 si 8 ore sa ti se impleteasca suvita cu suvita, depinazand de lungimea si densitatea parlui tau.

| PandyPan26 explică (pentru Violleta2022):

Si eu fac asta.Si ajungi la un pret mai avantajos decat asta.Mi-as face eu doar ca e greu sa iti faci la spate...

7 răspunsuri:
| Aube a răspuns:

Pentru aste e nevoie de alocatii marite la copii?