| BacaCostin a întrebat:

Stiti si voi ce frizuri s-ar potrivi unei persoane cu fata ovala si capul rotund? :3

Funda.

Răspuns Câştigător
| SinfulDesire a răspuns:

Joaca-te cu parul si vezi cum iti place tie eu una cand aveam parul scurt stateam cate 30-40 de minute doar la el xD

2 răspunsuri:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Datongue SOLDAT AMERICAN cred ca ti s-ar potrivi

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

In nici un caz carare pe mijloc! Evidentiaza forma fetei ovala si duce spre forma cap de ou, si cum toata lumea e rautacioasa...
Ai putea incerca sa ti-l dai pe spate, doar la fata ovala. La cea rotunda s-ar potrivi ceva mai bine cararea pe mijloc care ar estompa forma rotunda si ar arata foarte bine. P.s. nu te lua cu frizuri la moda sau alte chastii care nu te pun in valoare de loc. Nu ai vrea sa arati ca un monstru.