| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiti vreun site unde pot face niste design-uri pentru tricouri? Gen tricouri personalizate si sa am optiunea sa editez cum vreau eu, am cateva idei si as vrea sa vad cum ar arata, dau funda!

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

Tu.ro

1 răspuns:
| dingavasile a răspuns:

Salut, in cazul in care mai sunt persoane care cauta asta, voi reveni cu ceva actual, recomand: https://printado.ro/creeaza-tricou.html
Daca esti pasionat de grafica si ai putina initiativa de a promova ceea ce realizezi iti poti face propriul magazin online cu obiecte personalizate din catalogul lor.