| RzV1999 a întrebat:

Sugerati-mi, va rog, niste magazine online de costume de gala la un pret acceptabil, gen sa nu treaca de 600 de lei.
Vreau sa incerc si online, deoarece m-am saturat sa cutreier magazine si sa consum motorina si timp degeaba...in plus, au doar niste porcarii.
Deci? laughing)

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Buna,

Nu stiu din ce oras esti, insa iti spun ca nu poti comanda un costum de pe un site. Trebuie imbracat sa vezi cum ti se aseaza, pantalonii, sacoul. Eu iti recomand Tata si Fiul. au si site ca sa vezi niste modele, insa ar fi bine sa te duci in magazine.

Succes si sper sa gasesti ceea ce cauti!