| PiCy12 a întrebat:

Salut, sunt baiat, iar ieri am vb cu cineva sa ma penseze si pe mine, dar din pacate m-a pensat prea mult, iar acuma am sprancenele subtiri si se vede foartee ciudat de la distanta sad.

In fine, intrebararile mele sunt urmatoarele. Avand in vedere ca e prima oara canbd m-am pensat, sprancenele imi vor creste in maxim 3 saptamani si cu forma care o aveam inainte?

Iar a 2 intrebare: Daca folosesc ulei de ricin sa grabesc cresterea, imi vor creste la fel cum le aveam inainte?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu vor avea EXACT aceeasi forma garantat!-dar depinde si de cat de norocos esti si desigur de cat de mult ulei de ricin folosesti!

| LoveTenis a răspuns:

Nu iti garantez ca vor creste la fel! Ai putea sa folosesti un ''coktail'' facut din :- ulei de castor
- ulei din nuca de cocos
- ulei de avocado
Uite aici un video:https://www.youtube.com/watch?v=_WM9QcX5DP0, ai putea sa folosesti si Vitamina A