| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt băiat și am 15 ani, vreau să știu din ce cauză am permanent mătreață în cap chiar și după spălare și zilnic când mă "scarpin" pe cap îmi cad câte 3-4 fire scurte de păr și nu știu de ce. Eu știu că îmi îngrijesc bine părul și îi dau atenție. Am chiar și un șampon special pentru căderea părului.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sampnul trebuie sa fie antimatreata. Sa contina piritona de zinc sau priocton olamina.
Altfel degeaba

| epurasu a răspuns:

Tu nu-ti citesti mesajele trimise?

| anonim_4396 explică (pentru epurasu):

Crezi că stau toată ziua pe aceat site?

| wpAbby a răspuns:

Cel mai probabil ai dermatita, care se face cel mai des pe baza de stres. Un consult la dermatolog si se rezolva.