| Mariusalex236 a întrebat:

Sunt băiat și am pielea fetei uscată și rigida... Cu ce mă pot da că sa am fata mai lucioasă și luminoasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fata si in jurul ochilor :
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10044863

Bea apa inainte sa simti senzatia de sete, in cantitati mici, si consuma grasimi sanatoase. Evita fumatul activ sau pasiv, alcool-ul si bauturile carbogazoase. Nu face bai cu mult abur, apa fierbinte deshidrateaza pielea. Nu folosi sapun pe ten!

Seara foloseste un gel de curatare bland, intr-o cantitate mica, si apa calduta spre rece (niciodata calda/fierbinte sau extrem de rece incat sa simti un discomfort ). Uda tenul, freaca produsul in palme si apoi cu miscari circulare si foarte usoare distribuie-l pe ten. Clateste fara sa freci. Dimineata spala-te doar cu apa, vara poti sa utilizezi si gel de curatare dimineata.
https://www.dm.de/balea-med-waschgel-ultra-sensitive-p4010355387783.html

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Cremă hidratantă oare ce laughing